8.Kolejka JALPH Zapraszmy

Jeszcze trzy kolejki do zakończenia rundy zasadniczej, dwie ostatnie ekipy Darbor i Znajomi Fryzjera odbiegają od pozostałej czwórki,która walczy o jak najlepsze miejsca w tabeli.Miedzy pierwszą a czwartą ekipą jest różnica 6pkt wiec końcówka zapowiada się interesująco.W tej kolejce najciekawiej zapowiada się pojedynek Perlaże RakSerwis z Ebueee Ehee w pierwszym meczu wyraźnie lepsze było Ebueee ale czy i tym razem też tak będzie?Nie mniej ciekawie może być w meczu drużyn reprezentujących  wioski naszej gminy w którym liderujący Venus Nowice będzie chciał odrobić straty z poprzedniej kolejki w meczu ze słabo się spisującym Darborem Bolesławice.W ostatnim meczu nie zwalniające tempa Osiedle i Przyjaciele będzie chciał kontynuować dobrą passe i w  starciu ze Znajomymi Fryzjera jest pewnym faworytem.

8.kolejka zapowiedź piątek 27.01.2017
PERLAŻE RAKSERWIS(4)-EBUEEE EHEE(2)2:7*