6.kol.Błąd Lidera

Lider wygrał wysoko z Znajomymi Fryzjera ale został ukarany valkowerem za grę nieuprawnionego zawodnika,B-Clasito wysoko ogrywa UKS.W meczu kolejki Tabaluga remisuje po zaciętym meczu remisuje z Ebueee,w równie emocjonującym meczu Venus przegrywa z Darborem.
6.kolejka 5.stycznia 2018 wyniki:
21)B-CLASITO-UKS JAWORZYNA 12:5(5:4)
B-CLASITO:
8-Skupniewicz,3-Adamowicz,1-Krzeczowski,
UKS:3-A.Cichocki,1-Baranowski,Hałabura
  UKS jak zwykle zaczyna od prowadzenia tym razem 2:0 i później oddaje pole rywalom.Ta przewaga utrzymuje się jeszcze do przerwy ale po zmianie stron B-Clasito przejmuje inicjatywę i dzięki dobrej skuteczności Szymona Skupniewicza strzelca 8 bramek odnosi efektowne zwycięstwo.

22)TABALUGA RECTIVATION-EBUEEE EHEE 6:6(2:1)
TABELUGA:
2-Bałecki,Sobczak,1-Pospiszyl,Z.Więcław,
EBUEEE:2-T.Krawczyk,1-Gradowicz,M.Krawczyk,Kurzeja,Smaruj,
żółta kartka:Smaruj(Ebueee)
    W meczu kolejki emocji nie brakowało, Tabaluga prowadziła już 3:1 i nie umiała tego utrzymać,Ebueee po przerwie ruszyło do odrobienia strat i w 26'doprowadziło do remisu 5:5.Drużyna jeszcze raz wychodzi na prowadzenie po strzale Bałeckiego w 27' jednak Ebueee nie dało za wygraną i minutę przed końcem M.Krawczyk ustala wynik na 6:6.
23)OSIEDLE I PRZYJACIELE-ZNAJOMI FRYZJERA 11:5(8:1) VALKOWER 0:5
Błąd ekipy z Ceglanej,która wystawiła do gry Wojtka Sowę,który według regulaminu powinien pauzować jeden mecz za otrzymane dwie żółte kartki a w konsekwencji czerwonej kartki w poprzednim meczu.Po rozpatrzeniu odwołania kierownika Znajomych Fryzjera Organizatorzy podjęli decyzję o przyznaniu valkowera za grę nie uprawnionego zawodnika Osiedle i Przyjaciele na korzyść Znajomych Fryzjera .(Regulamin rozgrywek § 8.2)
24)VENUS NOWICE-DARBOR BOLESŁAWICE 4:6(1:3)
VENUS:
2-Włodarczyk,1-Dawid,Krzykalski,
DARBOR:3-Kusio,1-Gałka,Janiszewski,Koblowski
  Cenne zwycięstwo Darboru który do przerwy prowadził już 3:1,nie załamało do jednak Venusa i w 21'doprowadza do remisu 3:3.Kolejny raz na tablicy widniał remis w 25'kiedy to Nowiczanie znów doprowadzaja do remisu.Jednak końcówka należy dla Darboru który dołożył jeszcze dwie bramki i cała drużyna może się cieszyć z wywalczonego zwycięstwa.

8. UKS JAWORZYNA(B) 1 23-71 0 1 5

Uwaga:Przy równej ilości punktów liczą się mecze między zespołami(przy 2 zespołach) stosując zasadę mecz u siebie i na wyjeździe a jeżeli z równą ilością punktową będzie 3 i więcej zespołów to zostanie zastosowana dodatkowa tabela między zainteresowanymi zespołami i wtedy liczą się najpierw punkty a później bramki w meczach między zainteresowanymi zespołami!!!!