3.Czołówka traci punkty

Robi się ciekawie czołowe drużyny straciły punkty i tabela się nieco spłaszczyła.Duża niespodziankę sprawili Znajomi Fryzjera którzy urwali punkt liderowi po meczu walki.Również ciekawie było w meczu w którym Venus pokonał w końcówce Darbor.Nie mniej ciekawie było również w meczu Zebra -B-Clasito tuzin bramek żółte i czerwone kartki .Łatwe zwycięstwa Tabalugii oraz Ebueee to wydarzenia 3 kolejki w której padło 43 bramki sędziowie pokazali 4 żółte i 2 czerwone kartki jedną po dwóch żółtych.Najlepszym strzelcem kolejki był Marcin Bałut zdobywca 6 bramek.W tabeli prowadzi nadal FC Chaos a w klasyfikacji strzelców Przemysław Kloc który ma na swym koncie 11 trafień.

3.kol.11-01-2019,piątek
11)DARBOR BOLESŁAWICE-VENUS NOWICE 3:4(3:2)
Darbor:
Czabanowski,Filipczak,Piła,
Venus:4-Krzykalski,
  Zacięty i ciekawy mecz,Venus wygrał mecz w ostatnich sekundach za sprawą niezawodnego Adriana Krzykalskiego zdobywcy 4 bramek i słabej skuteczności w drugiej części Darboru.

12)TABALUGA REACTIVATION-LKS PIOTROWICE 5:0(0:0)
Tabaluga:
2-Janiszewsli,Stolarz,1-Kuczma,
Łatwe zwyciestwo drużyny z Pasiecznej,Piotrowice starają się jak mogą ale nadal nie znajdują drogi do bramki przeciwnika.

13)ZEBRA TEAM-B-CLASITO 12:5(4:3)
Zebra:
6-Bałut,3-P.Kloc,1-A.Dobrowolski,P.Dobrowolski,Jaszowski,
B-Clasito:3-Ptak,2-B.Tymcik
żółte kartki:2-B.Adamowicz(B-Clasito)20',1-Jaszowski(Zebra)
czerwona kartka:P.Krzeczowski(B-Clasito)-22'
  Do przerwy mecz był w miarę wyrównany jednak po zmianie strongdy B-Clasito musiało grać w osłabieniu jednego a zaraz drugiego zawodnika i Zebra odjechała z wynikiem

14)FC CHAOS-ZNAJOMI FRYZJERA 3:3(1:2)
Chaos:
R.Tragarz,Sz.Tragarz,Cegielski,
Znajomi:2-Torete,Wudel
żółta kartka:Malina(Znajomi)
   Znajomi blisko byli zdobycia 3 punktów w meczu z liderem i jeszcze minutę przed końcem prowadzili 3:2 jednak Chaos po strzale Cegielskiego doprowadza do wyrównania i mecz zakończył się niespodziewanym remisem 3:3.

15)TĘCZA BOLESŁAWICE-EBUEEE EHEE 1:7(1:3)
Tęcza:
Obrycki,
Ebueee:2-M.Krawczyk,D.Kusio,1-K.Jędras,M.Smaruj,Szewczak,
 Ebueee nie musiało się dużo wysilać by zgarnąć komplet punktów,drużyna z Bolesławic nie była wstanie dotrzymać kroku Mistrzom, udało im się strzelić jedną bramkę ale więcej nie mogła zdziałać.