Zapraszamy na pólfinały i finały
Zapraszamy na półfinały i finały
Zbliżają się ostateczne rzozstrzygnięcia w Jalph, w tym tygodniu zostaną rozegrane półfinały(środa) i finały(piątek),które wyłonią nowego Mistrza XVII edycji Jaworzyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Halowej.Zapraszamy na te ostatnie rozstrzygnięcia kibiców piłki nożnej emocji na pewno nie zabraknie.
Półfinały:
Po rozegraniu 9 kolejek z dalszej rywalizacji odpadły dwie drużyny Juk FC(9miejsce) i Jako Team Tatuśko(10 miejsce). Wiadamo było wczesniej że drużyny z miejsc 1-4(FC Chaos,Ebueee Ehee,Zebra Team oraz Darbor Bolesławice) powalczą o mistrzostwo a kolejne drużyny (LKS Piotrowice,Absolwent Pasieczna,Venus Nowice i Tęcza Bolesławice)zagrają o miejsca 5-8.Po ostatnim meczu 9 kolejki rozlosowano pary półfinałowe ,które zostaną rozegrane w środę od godz.18.Najpierw zostaną rozegrane mecze 5-8 a później 1:4.
UWAGA!!! Jeżeli mecz zakończy się remisem o zwycięstwie danej drużyny zadecydują rzuty karne po 3 z każdej strony.A jeżeli i to nie da rozstrzygnięcia to drużyny będą strzelać do skutku dalsze rzuty karne.
A tak będą wyglądały mecze w półfinałach 4 marca(środa) 2020 r
o miejsca 5-8
godz.18:00 LKS PIOTROWICE-VENUS NOWICE
godz.18:40 ABSOLWENT PASIECZNA-TĘCZA BOLESŁAWICE
o miejsca 1-4
godz.19:20 FC CHAOS-DARBOR BOLESŁAWICE
godz.20:00 EBUEEE EHEE-ZEBRA TEAM
Finały:
Jak co roku ostatnie mecze tym razem finałowe będą rozgrywane wcześniej a więć piątkową rywalizację zaczniemy już od godz.16 meczem o miejsca 7-8 a nasępnie 5-6,3-4 i mecz finałowy.
   Między rozstrzygnięciami o miejsca 5-8 i 1-4 będzie rozegrany mecz upamiętnający Tomka Dyrdę,który zmarł nagle w maju 2019 roku w wieku 42 lat.Tomek przez wiele lat grał w naszej lidze min. w KAROLINIE(5 krotnie z rzędu zdobywając mistrzostwo),GLOB MAX,VENUS NOWICE oraz w ZNAJOMYCH FRYZJERA.W sezonie 2007-08 został wybrany najlepszym bramkarzem.W tym meczu zagra reprezentacja ZPS Karolina(w której Tomek pracował i reprezentował jako bramkarz na różnych turniejach zakładowych) z Przyjaciółmi Tomka,mecz ten zostanie rozegrany o 17:20.
Następnie rozegrane mecze o 3 miejsce i Wielki Finał.
Program meczów w piątek 6 marca
godz.16:00 mecz o miejsca 7-8
godz.16:40 mecz o miejsca 5-6
godz.17:20 mecz ZPS KAROLINA-PRZYJACIELE TOMKA