Zapraszamy na 9 ostatnią kolejkę rundy zasadniczej
    Znamy już skład drużyn które zagrają systemem play-off o mistrza naszej JALPH czyli Chaos,Ebueee,Zebra i Darbor.Nie wiemy jednak kto będzie rozstawiony a kto będzie dolosowywany oprócz Darboru, który zajmie na pewno miejsce 3 lub 4 i będzie dolosowywany.Pozostała trójka będzie się biła o czołowe dwa pierwsze miejsca,które dadzą gwarancje rozstawienia.
     Natomiast w czwórce walczącej o miejsca 5-8 rozstawionymi zespołami będą LKS Piotrowice i Absolwent.Nie wiadomo kto będzie do nich dolosowywany ponieważ o te dwa miejsca walczyć będą trzy drużyny,które jeszcze mają szanse na przedłużenie gry w naszej lidze Venus,Tęcza i Juk Fc.
Losowanie par play-off tuż po za kończeniu 9 kolejki zapraszamy przedstawicieli zainteresowanych drużyn na te losowanie.Pierwszeństwo w losowaniu mają drużyny,które zajmą wyższe miejsce po rundzie zasadniczej.
Uwaga:Na terenie hali obowiązuje całkowity zakaz wnoszenia i picia alkoholu jak również zakaz palenia papierosów,dopalaczy itp.nie dostosowanie się do zakazów przez kibiców i zawodników może doprowadzić do min.usunięcia z hali a nawet do zawieszenia ligi Przypominamy też zawodnikom że obowiązuje tylko obuwie z jasną podeszwą zawodnicy w innym obuwiu nie będą dopuszczeni do gry. Przypomina się również drużynom o pozostawienie szatni w czystości po zakończonym meczu.
9.kolejka 21 lutego 2020(piątek)
godz.18:00 ABSOLWENT PASIECZNA-LKS-PIOTROWICE
godz.18:40 ZEBRA TEAM-VENUS NOWICE
godz.19:20 JUK FC-DARBOR BOLESŁAWICE