Zapraszamy na 8 kolejkę

Zapraszamy na przed ostatnią kolejkę rundy zasadniczej w której powinno się wyjaśnić kto zagra o miejsca 1-4 a kto 5-8.
Zaczniemy od meczu LKS PIOTROWICE-TĘCZA BOLESŁAWICE,Piotrowice mają jeszcze szanse w skoczyć do czwórki więc do końca będą walczyć o zwycięstwo i w tym meczu są faworytem.Pewny swego FC CHAOS zmierzy się z JUK FC,które potrzebuje punktów aby dostać się do drugiej rundy jednak w tym meczu o punkty będzie trudno.DARBOR BOLESŁAWICE potrzebuje jeszcze 3 pkt i w starciu z JAKO TEAM TATUŚKO musi zawalaczyć o komplet punktów ale nie wiadomo czy ten mecz się odbędzie ponieważ prawdopodobnie Jako się wycofało i mecz został przesunięty na godz.20:40 żeby nie było ewentualnej przerwy między meczami jak ostatnio.W meczu kolejki EBUEEE EHEE zmierzy się ZEBRĄ TEAM,Ebueee jest już pewne ,że zajmie jedno z pierwszych miejsc a Zebra musi się do końca martwić o miejsce w czwórce.VENUS NOWICE i ABSOLWENT PASIECZNA raczej nie zagrają o Mistrza ligi ale na pewno meczu bez walki i do końca rundy zasadniczej powalczą o jak najwyższe miejsce po rundzie zasadniczej.

Przypominamy też zawodnikom że obowiązuje tylko obuwie z jasną podeszwą zawodnicy w innym obuwiu nie będą dopuszczeni do gry.
Przypomina się również drużynom o pozostawienie szatni w czystości po zakończonym meczu.

Wszyscy strzelcy i kartki po 7 kolejce:https://drive.google.com/file/d/1pzkBJHTw5eWcstPNRrz9quaPReAJ0vnM/view?usp=sharing

UWAGA ZMIANA W UKŁADZIE MECZÓW

8.kolejka 14 lutego 2020(piątek)
godz.18:00 LKS PIOTROWICE-TĘCZA BOLESŁAWICE
godz.18:40 FC CHAOS-JUK FC
godz.19:20 EBUEEE EHEE-ZEBRA TEAM
godz.20:00 VENUS NOWICE-ABSOLWENT PASIECZNA
godz.20:40 DARBOR BOLESŁAWICE-JAKO TEAM TATUŚKO ?