Zapraszamy na 6 kolejkę

Powoli zbliżamy się do końca rundy zasadniczej,której zostało jeszcze 4 kolejki,jeszcze nie wiadomo o które miejsce zagra dana drużyna.Ta kolejka zapowiada się iście ciekawie,dwa pierwsze mecze to walka raczej o miejsca w dolnej części tabeli a pozostałe trzy to walka o półfinał 1-4.
       LKS Piotrowice i Juk FC mają na swoim koncie po 3 punkty to jest zbyt mało myśleć o play-offach więc muszą walczyć o powiększeniu tego konta.Tęcza ostatnio wysoko przegrała a Jako Team nie zdobyło jeszcze punktów może wreszcie ta zła passa się skończy.w tym meczu nie wystąpi na pewno Tomasz Mojsa(Jako Team),który w meczu zerwał ścięgno Achillesa i musiał przejść operację.Tomkowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.FC Chaos jest raczej pewny awansu do play-offu o Mistrzostwo ale w meczu z Zebrą Team, która ostatnio się rozstrzelała i stać ją na powalczenie o punkty w starciu z Mistrzem.Darbor i Absolwent mają chęci na walkę o czołową czwórkę ale ostatnio gubią punkty i do końca muszą się martwić o awans tej czwórki.Ebueee po porażce z FC Chaos wrócili na właściwy tor i z meczu na mecz powiększają swój dorobek punktowy.W meczu z Venusem są faworytami ale Nowiczanom potrzebne są punkty więc na pewno będą walczyli o punkty do końca meczu.

6.kolejka 31 stycznia 2020(piątek)
godz.18:00 LKS PIOTROWICE-JUK FC
godz.18:40 TĘCZA BOLESŁAWICE-JAKO-TEAM TATUŚKO
godz.19:20 FC CHAOS-ZEBRA TEAM