Zapraszamy na 5 kolejkę

W 5 kolejce najciekawiej zapowiada się pojedynek Venusa Nowice z Zebrą Team obie ekipy w tabeli dzielą zaledwie 3 pkt ale w swoich szeregach mają najlepszych jak na razie strzelców ligi w Venusie jest Adrian Krzykalski(16 bramek) a w Zebrze Przemek Kloc(13 bramek) i to oni powalczą o prymat o koronę strzelców w tym meczu.Ciekawie może być również w derbach Bolesławic gdzie Tęcza podejmować będzie Darbor,derby zawsze rządzą się swoimi prawami i może być różnie.W pozostałych meczach faworytami są zespoły zajmujące wyższe miejsca w tabeli.Lidera Ebueee Ehee podejmować będzie walczących do końca Znajomych Fryzjera,Tabaluga zagra z B-Clasito a FC Chaos będzie chciał się zrehabilitować za ostatnie niepowodzenia w meczu z LKS Piotrowice.

UWAGA!Wykluczenia zawodników:Damian Kucharski(Darbor)-1 mecz za podważanie decyzji sędziego w meczu z 4 kol.Darbor-FC Chaos(1:1)

Przypominamy też zawodnikom że obowiązuje tylko obuwie z jasną podeszwą zawodnicy w innym obuwiu nie będą dopuszczeni do gry.
Przypomina się również drużynom o pozostawienie szatni w czystości po zakończonym meczu.
5.kolejka 1.luty 2019
godz.18:00 VENUS NOWICE-ZEBRA TEAM