Zapraszamy na 4.kolejkę

Powoli zbliżamy się do półmetka naszej halówki w najbliższej 4 kolejce, która zostanie rozegrana już w piątek 25 stycznia ,aż trzy mecze mogą być ważne dla układu tabeli.W meczu kolejki drugi w tabeli Darbor Bolesławice spotka się z nie pokonanym dotąd liderem FC Chaosem,Zebra Team ,czyli trzecia drużyna w tabeli zagra z szóstą Tabalugą Reactivation a B-Clasito powalczy z Mistrzem Ebueee Ehee.Wszystkie te sześć drużyn ma szanse na wskoczenie na fotel lidera po 4 kolejce zapowiadają się ciekawe mecze.Szanse na lidera ma również Venus Nowice,który ma największe szanse na zdobycie kompletu punktów w tej kolejce ponieważ gra ze słabo spisującymi się LKS Piotrowicami.Szanse na kolejne punkty mają również Znajomi Fryzjera ,którzy jeżeli zagrają tak jak w ostatnim meczu z liderem to bez trudu wygrają z Tęczą Bolesławice.Jednak wszystko rozstrzygnie się na parkiecie  na pewno będzie ciekawie.

UWAGA!Wykluczenia zawodników:Bartek Adamowicz(B-Clasito) wykluczony na 2 mecze za nie sportowe zachowanie i podważanie decyzji sędziego. Patryk Krzeczowski(B-Clasito) wykluczony na 1 mecz za czerwoną kartkę w meczu Zebra-B-Clasito(akcja ratunkowa).

Przypominamy też zawodnikom że obowiązuje tylko obuwie z jasną podeszwą zawodnicy w innym obuwiu nie będą dopuszczeni do gry

4.kol piątek 25 stycznia 2019

godz.18:00 ZNAJOMI FRYZJERA-TĘCZA BOLESŁAWICE