Zapraszamy na 2.kolejkę

Jutro tj. w środę 6 grudnia zapraszamy na drugą kolejkę która odbędzie się awansem za piątek wówczas sala będzie wynajęta przez ZPS KAROLINA na kiermasz porcelany i gramy jak zwykle od 18:30.
    A zaczniemy meczem drużyn które w 1.kolejce doznały porażki czyli Znajomi Fryzjera zagrają z UKS Jaworzyna.w drugim meczu Ebueee Ehee będzie chciało się zrewanżować za pechową porażkę z Venusem a punktów będą szukać w meczu z Darborem Bolesławice który wymęczył zwycięstwo ze Znajomymi Fryzjera.Następnie na parkiet wyjdzie B-Clasito które będzie chciało urwać punkty odmłodzonemu Venusowi.Ciekawie zapowiada się spotkanie lidera Tabelugii Rectivation z broniącym tytuły mistrzowskiego Osiedlem i Przyjaciółmi,obie drużyny w pierwszej kolejce zdobyły po 13 bramek i straciły 3.

2.kolejka 6.grudnia 2017(ŚRODA)
ZNAJOMI FRYZJERA-UKS JAWORZYNA ŚLĄSKA