Zapraszamy na 13 i 14 kolejkę

Przed nami dwie ostanie kolejki rundy zasadniczej jeszcze wszystko może się zmienić szczególnie w górnej części tabeli gdzie trwa walka o poszczególne miejsca przed play-off.Między pierwszym Ebueee a czwartym Osiedlem jest różnica 6 pkt czyli tyle ile jest do zdobycia w tych dwóch kolejkach.Jeszcze teoretycznie Venus może wskoczyć do czwórki bo ma 5 pkt straty do Osiedla.13 kolejka zapowiada się bardzo interesująco ponieważ w trzech meczach będzie walka o coś.Zaczniemy jak zawsze od meczu UKS który zagra z B-Clasito i raczej zaliczy kolejną porażkę.W następnym meczu zobaczymy starcie lidera Ebueee Ehee z trzecią Tabalugą Ractivationtu większe szanse daje się liderowi ale drużyn z Pasiecznej pokazała że też umie grać na hali.Czy w meczu Znajomych Fryzjera z Osiedlem i Przyjaciółmi dojdzie do rewanżu bo w 1 meczu Znajomi choć przegrali wysoko przegrali to dostali 3 pkt bo w drużynie zagrał nie uprawniony do tego meczu zawodnik.Jest to bardzo ważny mecz dla Osiedla ponieważ tylko zwycięstwo daje i pewne miejsce w walce o mistrza.Na koniec tej kolejki Darbor Bolesławice powalczy o punkty z Venusem Nowice.Darbor pewny czołowej czwórki za to ich przeciwnik będzie już po meczu Osiedla i będzie wiedział czy ma jeszcze szanse na 4 miejsce i  od tamtego meczu zależy o co będzie dalej walczył.

W piątkowych meczach na pierwsze miejsce wysuwa się mecz Osiedla i Przyjaciół z Ebueee Ehee w pierwszej rundzie lepsze było Ebueee czy i tym razem też będzie lepsze.Drugi mecz który może być arcy ważny (wszystko zależy od środowych rozstrzygnięć)to pojedynek Venusa Nowice z Znajomymi Fryzjera może być pojedynkiem o być albo nie być w play-off.W pozostałych meczach, Darbor nie powinien mieć trudności z pokonaniem UKS-u tak samo jak Tabaluga Reactivation z pokonaniem B-Clasito

13.kolejka 21 luty(środa)
18:30 UKS JAWORZYNA ŚL-B-CLASITO(5:12)*wynik pierwszego meczu
19:10 EBUEEE EHEE-TABELUGA REACTIVATION(6:6)mecz kolejki