Zapraszamy na 11 kolejkę

Ciekawa kolejka w jednym meczy walka będzie o zachowanie pozycji lidera a w pozostałych trzech walka będzie o czołową czwórkę.Zaczniemy jak zwykle o 18:30 meczem UKS Jaworzyna z liderem JALPH-DARBOR CUP Ebueee Ehee.Lider jeżeli chce utrzymać fotel musi to spotkanie wygrać.W drugim meczu Znajomi Fryzjera będą chieli zrewanżować się za porażkę z 4 kolejki.Również Darbor Bolesławice pała rewanżem za porażkę w ostatnich minutach w meczu 4 kol. z Tabalugą Reactivation,w tym meczu żadna z drużyn nie może sobie pozwolić na porażkę bo bardzo skomplikuje sobie sytuację w tabeli.W ostatnim meczu Venus Nowice podejmować będzie Osiedle i Przyjaciół i jeżeli nie wygra tego meczu to może zapomnieć o walce  o Mistrza.

11.kolejka 7 luty(ŚRODA)
18:30 UKS JAWORZYNA ŚL-EBUEEE EHEE(1:9)*wynik pierwszego meczu