Zapowiedź 7.kolejki

Siódma a zarazem ostatnia w tym roku kolejka JALPH zacznie się od pojedynku Znajomych Fryzjera z Venusem Nowice.Obie drużyny w tym sezonie jakoś nie mogą sobie poradzić z rywalami i dołują w ligowej tabeli a na dodatek Znajomi nie zdobyli jeszcze ani jednego punktu.W tym pojedynku większe szanse daje się Venusowi ale może przeciwnik wreszcie sie przełamie i zdobędzie choćby punkt.
     Drugi pojedynek to mecz kolejki w którym spotkają się liderujące Osiedle i Przyjaciele z trzecim w tabeli Ebueee Ehee.Osiedle jak dotąd nie straciło jeszcze punktów ale Ebueee ma chrapkę aby tą serie wreszcie przerwać.W poprzedniej kolejce obie drużyny łatwo ograły swoich przeciwników, zapowiada się więc niezłe widowisko i na pewno o końcowy sukces będzie trwała walka do ostatniej sekundy meczu.
     W ostatnim meczu w tym roku Perlaże będzie chciało zainkasować punkty kosztem Gimnazjum Junior.Drużyna z Bolesławic jak na razie plasuje się w górnej części w tabeli ale jeżeli przegrają z Gimnazjum mogą zamienić się miejscami.Jednym z warunków musi być odzyskanie formy z poprzednich meczy Marcina Stolarza ,który jest liderem strzelców a w ostatnim meczu nie zdobył ani jednej bramki.

7.kolejka 30 grudnia(środa)
godz.18:00 ZNAJOMI FRYZJERA(7) - VENUS NOWICE(5)
godz.18:40 OSIEDLE I PRZYJACIELE(1) -EBUEEE EHEE(3)
godz.19:20 PERLAŻE(4) - GIMNAZJUM JUNIOR(6)