Zapowiedź 2.kolejki

W 2.kolejce JALPH DARBOR CUP do najciekawszych meczy dojdzie w drugiej części gdzie dojdzie do pojedynków czołowej czwórki z poprzedniego sezonu. Najpierw zagrają zespoły ,które doznały porażek w poprzednich meczach czyli DARBOR i VENUS Nowice bilans poprzedniego sezonu jest lepszy dla DARBORu ,który wygrał dwa spotkania i raz przegrał(10:8 i 4:2 oraz 5:11). Zaraz po tym meczu dojdzie do pojedynku OSIEDLE i PRZYJACIELE( dawniej FAIR PLAY) z liderem tabeli SPORT TEAM bilans z poprzedniego sezonu jest lepszy dla OSIEDLA ,które raz wygrało 11:7 a w rewanżu był remis 6:6.Może to być zacięty pojedynek do końca meczu i trudno wskazać faworyta.W pozostałych spotkaniach ostatni w tabeli PRZYJACIELE FRYZJERA podejmować będą GREEN TEAM(dawniej FC SPAWACZE) jeżeli obie drużyny wystąpią w optymalnych składach może być ciekawie.Na drugie zwycięstwo liczy EBUEE EHEE ,które w meczu z beniaminkiem ligi LUCKY LOSER są zdecydowanym faworytem a może drużyna z Bolesławic sprawi niespodziankę?

2.kolejka piątek 5 grudnia

godz.17:00 ZNAJOMI FRYZJERA - GREEN TEAM