Venus mistrzem 1. rundy

Venus choć męczył się w ostatnim meczy z Perlaże RakSerwi to zdołał jednak wygrać swój piąty mecz i bez straty punktów zakończył pierwszą rundę.Mistrz Ebueee wygrywa z Znajomymi i plasuje się na drugiej pozycji na trzeciej pozycji wskoczyło Osiedle i przyjaciele po zwycięstwie z Darborem.Tak wygląda czołowa trójka a za nimi plasują się Perlaże RakSerwis,Darbor i tabelę zamykają Znajomi Fryzjera.W klasyfikacji strzelców prowadzi Wojciech Sowa(Osiedle i Przyjaciele) z 16 trafieniami goni goni go Darek Włodarzyk, który ma o 3 trafienia mniej.Druga runda zapowiada się bardzo ciekawie.
5.kol JALPH 30.12.16
ZNAJOMI FRYZJERA-EBUEEE EHEE 2:8(2:3)

Znajomi:2-R.Kwiatkowski
Ebueee:2-M.Gradowicz,K.Jędras,M.Krawczyk, 1-Leletko,Szewczak,

Mecz pod dyktando Ebueee Eheee choć do przerwy Znajomi się postawili i w 11' nawet prowadzili 2:1(2*R.Kwiatkowski) jednak z upływem czasu zaczęło brakować sił i Mistrz jeszcze do przerwy wyszedł na prowadzenie.Po zmianie stron drużyna z Ceglanej już dominowała i nie pozwoliła przeciwnikowi strzelić ani jednej bramki.

OSIEDLE I PRZYJACIELE-DARBOR BOLESŁAWICE 7:4(3:2)
Osiedle:
4-Sz.Borowy, 2-A.Zadziorski, 1-Sowa,
Darbor:3-Gawlak,1-Morawski,

Do 8' wynik był remisowy 0:0 wówczas to Osiedle przełamuje niemoc i zdobywa prowadzenie 1:0(Borowy) w 13'Morawski wyrównuje ale za chwilę Zadziorski daje prowadzenie swojej drużynie.Osiedle długo się nie cieszy i minutę później Gawlak strzela na 2:2 jednak wynik do przerwy ustala Sowa(15'). Po zmianie stron drużyna z Ceglanej zdobywa szybko dwie bramki i kontrolowała grę do końca meczu zapewniając sobie kolejne zwycięstwo.Darbor mimo szerszej ławce rezerwowej nie mógł nic zrobić przeciwko piątce z Osiedla.

VENUS NOWICE-PERLAŻE RAKSERWIS 7:5(2:1)
Venus:
3-Włodarczyk, 2-Krzykalski, 1-Piech,Siostrzonek,
Perlaże:3-Chodurek,2-Gałka
żółta kartka:Dobkiewicz(Perlaże)

Perlaże po strzale Gałki w 3' prowadziło do 12'1:0 wówczas budzi się lider i po bramkach Krzykalskiego(12') i Siostrzonka(13')schodzi na przerwę z prowadzeniem 2:1.I gdy Krzykalski w 16' strzela na 3:1 wydawało się że jest już po meczu ale ambitne Perlaże w 25'po strzale Chodurka doprowadza do remisu a za chwile ten sam zawodnik wyprowadza swoją ekipę na 5:4.Jednak lider tabeli po bramkach w ostatnich sekundach Włodarczyka wydziera kolejny komplet punktów rywalowi i może się cieszyć z pierwszego miejsca po 1.rundzie.