Valkower Mistrza

Mistrz z Nowic oddaje mecz walkowerem,pewne zwycięstwo lidera Ebueee a Osiedle i Darbor gromią swoich rywali.

VENUS NOWICE:SPORT TEAM 0:5 VALKOWER

Venus nie mógł skompletować składu i chciał przełożyć mecz na inny termin ale przeciwnik się nie zgodził i Mistrz oddał mecz walkowerem.

EBUEEE EHEE - ZNAJOMI FRYZJERA 9:4(4:2)

Ebueeee:4-T.Krawczyk, 2-M.Gradowicz, 1-Graca, M.Krawczyk, Leletko

Znajomi:4-Myśliński

Łatwe zwycięstwo lidera który miał ułatwione zadanie bo w drużynie Znajomych zabrakło etatowego  bramkarza Łukasza Nijandra którego zastąpił na tej pozycji Marcin Jędras.Ebueee kontynuuje zwycięsko passe,ambicja Fryzjerów nie dała im punktu ale zagrali niezły mecz.

OSIEDLE I  PRZYJACIELE  - LUCKY LOSER 16:6(7:1)

Osiedle:5-Sz.Borowy,4-Sowa,2-Adamowicz,1-Durma, M.Grajaszek, Kołodziej, Tymcik, Zadiorski,

Lucky:3-Gałka,1-Adamowicz, Dyrda,B.Pieniążek

żółta kartka:D.Tymcik,

Osiedle i Przyjaciele nie zwalniają tempa i rozbili wysoko Lucky Loser,drużyna z Bolesławic zagrała nieco lepiej niż w poprzednim meczu ale znowu fatalnie grała w obronie i stąd taki wysoki wynik .5 bramek Szymona Borowego wyniosło go na czoło kwalifikacji strzelców.

DARBOR BOLESŁAWICE - GREEN TEAM  12:4(4:2)

Darbor:5-Klimczak,3-Salamon, 2-Koblowski,1-Bukała,Rajter

Green:2-M.Pieniążek,1-Krzykalski,Siostrzonek,

Początek spotkania należał do Green Team po 2' prowadził 2:0 ale Darbor zdołał się przełamać i na przerwę schodził już z prowadzeniem 4:2.Po zmianie stron przewaga Darboru rosła z minuty na minutę,zawodnicy z Green Team nie mogli pokonać dobrze broniącego Wiśniowskiego.