PIERWSZE MISTRZOSTWO ZEBRA TEAM

Zakończyła się XVII edycja Jaworzyńska Liga Piłki Halowej z organizowana przez SOK i BP oraz Szkołę Podstawową w Jaworzynie Śląskiej.Po rozegraniu 53 meczy wyłoniono Mistrza ,którym okazała się po raz pierwszy ZEBRA TEAM.Biało czarni w meczu finałowym pokonali Darbor Bolesławice 8:3.W meczu o 3 miejsce broniący tytułu Mistrzowskiego FC Chaos pokonał wielkiego przegranego w tym sezonie Ebueee Ehee 5:3.W meczach o miejsce 5-8 LKS Piotrowice przegrał z Tęczą Bolesławice a Absolwent Pasieczna nie dał szans Venusowi Nowice.

Piątkowe finały były memoriałem Tomka Dyrdy wieloletniego gracza naszej ligi dlatego też został rozegrany mecz pamięci Tomka w którym ZPS Karolina pokonała Przyjaciół Tomka 9:3 ale nie wynik tu był ważny ,ważna była idea czyli pamięć Tomka.Dziękujemy wszystkim ,którzy wzięli udział.Po meczu obie drużyny odebrały z rąk taty Tomka okolicznościowe medale i puchary ufundowane przez współorganizatora tego meczu Pana Andzrzeja Zadiorskiego radnego powiatu Świdnickiego.Podczas tej imprezy wspominaliśmy nie odżałowanego wiernego kibica naszej ligi Pana Zenona Parkitnego.Oboje za szybko odeszli ale pozostaną w naszej pamięci....
Po zakończeniu finału zostały rozdane puchary i wyróżnienia za sezon 2019/20.Dekoracji dokonali Burmistrz Jaworzyny Grzegorz Grzegorzewicz,Krzysztof Sołtys Dyrektor Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Ślaskiej oraz Marek Parkitny syn śp.Zenka Parkitnego.
Serdeczne podziękowania składamy pod kierunkiem Burmistrza Jaworzyny Ślaskiej Grzegorza Grzegorzewicza, Dyrektora Szkoły Podstawowej Krzysztofa Sołtysa jak również Sylwestra Barczaka Dyrektora SOK i BP w Jaworzynie Ślaskiej bez nich nie było by naszej halówki.
Podziękowania również dla drużyn biorących udział w rozgrywkach jak i dla wszystkich kibiców tych dużych i małych dziękujemy, że byliście z nami i do zobaczenia w następnej edycji.
finał:
ZEBRA TEAM(3)-DARBOR BOLESŁAWICE(4) 8:3(4:0)
Zebra:4-Bałut,2-P.Kloc,1-A.Dobrowolski,
Darbor:1-Czabanowski,Pitura,Smutek
Zebra:B.Górski,-K.Wudel,A.Kloc,D.Weber,P.Dobrowolski,P.Kloc,B.Ptak,M.Bałut, A.Dobrowolski,J.Możdżeń,
Darbor:D.Romaniuk,-F.Rajter,K.Rajter,J.Smutek,M.Czabanowski,W.Pitura,D.Kucharski, M.Witek,G.Bukała
mecz o 3 miejsce:
FC CHAOS-EBUEEE EHEE 5:3(2:1)
Chaos:2-Madziała,Turzański,1-Podfigórny,
Ebueee:3-Kusio,
mecz o 5 miejsce:
ABSOLWENT PASIECZNA-VENUS NOWICE 7:2(1:0)