OSIEDLE I PRZYJACIELE zdobywcą pucharu

W sobotę 13 grudnia odbył się kolejny już raz Mikołajkowy Turniej Piłki Halowej tym razem był to Memoriał Zenona Parkitnego wieloletniego kibica piłki halowej w Jaworzynie Śląskiej.Jak co roku turniej cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno drużyn jak i kibiców.Do walki o główną nagrodę(puchar i 300 zł ufundowane przez firmę DARBOR z Bolesławic  Pana Dariusza Borodziuka) zgłosiło się 8 zespołów w tym jedna kobieca ,które zostały podzielone na dwie grupy po 4 zespoły.Po meczach grupowych i dalej przez półfinały i finał wyłoniono zwycięzce tegorocznej edycji została drużyna OSIEDLE i PRZYJACIELE która w finale pokonała ubiegłorocznego zdobywcę pucharu VENUS NOWICE.

Oprócz nagród pieniężnych dla 3 pierwszych drużyn oraz pucharów dla każdej drużyny przyznano też nagrody indywidualne:

najlepszy zawodnik MVP:Wojciech Sowa(Osiedle i Przyjaciele)

najlepszy bramkarz:Tomasz Roman(Venus Nowice)

nagroda specjalna:Bartosz Bucki(Sport Team)

wyróżnienie:DARBORKI

Organizatorem był SOKiBP W Jaworzynie Śląskie,nagrody wręczali synowie i brat śp.Zenona Parkitnego oraz Ireneusz Besser vice przewodniczący Rady Miejskiej i główny sponsor turnieju Dariusz Borodziuk