OSIEDLE I PRZYJACIELE PONOWNIE MISTRZEM JALPH DARBOR CUP

Po wygranym finale z Venusem Nowice 10:8 Osiedle i Przyjaciele po rocznej przerwie powraca na Mistrzowski tron.W meczu o 3 miejsce mistrz z poprzedniego sezonu Ebueee Ehee bez problemów pokonał Znajomych Fryzjera 6:3.W meczu rewanżowym o miejsca 5-6 Darbor Bolesławice przegrywa z Perlaże RakSerwis 4:7 tym samym Perlaże rewanżuje się za porażkę w 1 meczu i mając lepszy stosunek bramkowy w dwu meczu zajmuje 5 miejsce.
3.runda play-off 3.03.2017

o miejsca 5-6 mecz rewanżowy
DARBOR BOLESŁAWICE-PERLAŻE RAKSERWIS 4:7(2:3)
Darbor:
2-Kantyluk,1-Gawlak,Pogoda,
Perlaże:3-Janiszewski,2-Chodurek,1-Gałka,Kusio,
Perlaże od początku ruszył do przodu i chciał odrobić straty z 1.meczu jednak do 10'Darbor dotrzymywał kroku jednak później stracił kolejne bramki i dał sobie wydrzeć zwycięstwo,Perlaże odrobiło straty z nawiązką i ostatecznie zajęło 5 miejsce.
o miejsca 3-4
EBUEEE EHEE-ZNAJOMI FRYZJERA 6:3(4:1)
Ebueee:
2-K.Jędras,1-M.Gradowicz,M.Kurzeja,Krawczyk,Pierkowski,
Znajomi:1-S.Drozdek,R.Kwiatkowski,B-Kwiatkowski,
Od początku spotkania przeważało Ebueee i już do przerwy wyrobiło sobie trzema bramkową przewagę,której nie oddali do końca.Druga połowa bardziej wyrównana bo stary mistrz nie co odpuścił i zajął ostatecznie 3 miejsce w tabeli.
FINAŁ:
VENUS NOWICE-OSIEDLE I PRZYJACIELE 8:10(5:5)
Venus:
5-Wirchniański,2-Włodarczyk,1-M.Charytanowicz,R.Charytanowicz,
Osiedle:4-Borowy,Sowa,2-Skupniewicz,
Jeszcze do przerwy mecz był w miarę wyrównany i obie drużyny na przerwę schodzili z 5-cioma trafieniami i wydawało się że walka o Mistrzowski tytuł rozstrzygnie się w ostatnich kolejkach.Jednak stało się inaczej drużyna z Osiedla Ceglanej po przerwie powiększała przewagę bramkową i w 28' było już 10:5!Venus obudził się dopiero w ostatnich dwóch minutach gdy trafił do bramki trzy krotnie,jednak na wyrównanie zabrakło już czasu i po rocznej przerwie Osiedle i Przyjaciele ponownie zdobywa Mistrza JALP DARBOR-Cup

6.DARBOR BOLESŁAWICE

najlepszy zawodnik(MVP)Adrian Krzykalski(Venus)
najlepszy bramkarz:Maciej Jaśkowiak(Ebueee)
najlepszy strzelec:Wojciech Sowa(Osiedle)
najlepszy junior:Sebastian Putaj(Znajomi)
najstarszy zawodnik:Zbigniew Kezior(Perlaże)
nagroda specjalna:Sebastian Grajaszek(Osiedle)

Po zakończeniu meczu finałowego nagrody rozdali Pan Burmistrz Jaworzyny Śląskiej Grzegorz Grzegorzewicz, Pan Dariusz Borodziuk właściciel firmy DarBor w Bolesławicach sponsor strategiczny rozgrywek oraz Pan Sylwester Bartczak Dyrektor SOKiBP w Jaworzynie Śląskiej,który był organizatorem rozgrywek.Tegoroczne mecze sędziowali Dariusz Luber i Janusz Kurzeja jako liniowy oraz Grzegorz Bukała.Serdeczne podziękowania dla Ewy Klasa,Ryszarda Szmyrskiego oraz Jurka Jopka ,którzy pomagali przy tegorocznych rozgrywkach. Podziękowania dla wszystkich zawodników biorących udział w rozgrywkach oraz wszystkich kibiców,którzy zasiadali na widowni i już dzisiaj zapraszamy na jesień na XV już edycje Jaworzyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Halowej,która jest najdłużej grająca liga w naszym powiecie.