Falstart Mistrza z Nowic

Pierwsza kolejka nie była udana dla Mistrza który przegrał z Osiedlem i Przyjacielami,Łatwe zwycięstwo Vice mistrzów Ebuee Ehee z DARBOREM już do przerwy prowadząc 5:0.Sport Team nie dał szans Znajomym Fryzjera pierwsze trafienia Burmistrza Jaworzyny.Zacięty mecz na zakończenie kolejki w którym GREEN TEAM remisuje z LUCKY LOSER ,czerwona kartka M.Łucyka(pauza 2 mecze)

DARBOR-EBUEE EHEE 4:10(0:5)
bramki:
Darbor:Borodziuk, Bukała, Koblowski, Kujawa po 1
Ebuee Ehee:4-T.Krawczyk, 3-M.Gadowicz, 1-M,Krawczyk,Leletko,Smaruj

DARBOR:Wiśniowski, -Borodziuk, Bukała, Kujawa, Rajter, Włodarski, Koblowski(ż), Witek,
Ebuee Ehee:Wojcieszek, -Smaruj, Graca, M.Krawczyk, Leletko(ż), M.Gradowicz, T.Krawczyk, B.Jaśkowiak

Ebuee szybko strzela bramki co ustawiło cały mecz i zanim się Darbor obudził to na przerwę schodził z workiem 5 bramek.Po przerwie zagrał nieco skuteczniej ale rywale strzelają ponownie 5 bramek i zasłużenie zwyciężają.

VENUS NOWICE - OSIEDLE I PRZYJACIELE 6:10(3:4)
bramki:
Venus:
3-R.Charytanowicz, 1-M.Charytanowicz, R.Dawid, Dyko,
Osiedle:4-R.Luber, 2-Sz.Borowy,Sowa, 1-Adamowicz, W.Sobczyński,

VENUS:T.Roman, -M.Charytanowicz, R.Charytanowicz, R.Dawid, J.Janes, B.Dyko,
OSIEDLE:S.Grajaszek, -Zadziorski, Sowa, Sz.Borowy, Durma, M.Grajaszek, B.Adamowicz, R.Luber, W.Sobczyński,
Nowiczanie wystąpili w tym meczu tylko z dwoma zawodnikami na zmianę a na dodatek kontuzji doznał jeden z filarów drużyny Mariusz Charytanowicz a mimo to do przerwy dotrzymywali kroku drużynie z zawodnikami z 3.ligi

SPORT TEAM - ZNAJOMI FRYZJERA 14:4(7:2)
bramki:
Sport Team:
4-Kusio, 3-Kurzeja, 2-Bucki,K.Fudali,Jagieła, 1-B.Fudali,
Znajomi:2-G.Grzegorzewicz,B.Kwiatkowski,

SPORT TEAM:Letkowski, -Bucki, Jagieła, Walerowicz, B.Fudali, K.Fudali, Kusio, Kurzeja,
ZNAJOMI FRYZJERA:Nijander, -Chrobak, B.Kwiatkowski, K.Jędras, R.Kwiatkowski, Skupniewicz, Grzegorzewicz, M.Jędras, Janiszewski,
Łatwe i wysokie zwycięstwo Sport Team drużyna oparta na zawodnikach Karoliny pokazała niezłą piłkę i na pewno będą się liczyć w walce o mistrzostwo.Zanjomi Fryzjera nieco zawiedli nie pomogły dwa trafienia nowego zawodnika Fryzjerów ,Burmistrza Grzegorza Grzegorzewicza

GREEN TEAM - LUCKY LOSER 8:8(3:4)
bramki:
Green:
3-Krzykalski,Oracz, 1-Siostrzonek,Wirchniański
Lucky:3-D.Kantyluk, 2-Gałka,Lipka, 1-Pieniążek

GREEN TEAM:Halik, -M.Pieniążek, D.Pieniążek(ż), Krzykalski, Wirchniański, M.Łucyk(cz.k), Oracz, Siostrzonek, R.Łucyk
LUCKY LOSER:Dyrda, -D.Kantyluk, Kędzior, A.Kantyluk, Dobkiewicz, Adamowicz, Lipka, Pieniążek
Bardzo wyrównane widowisko, nieco lepsze wrażenie pokazała drużyna z Bolesławic i mogła to spotkanie wygrać ale mając pod koniec spotkania przewagę dwóch zawodników nie potrafiła przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść.Jeden punkt Green Team mogą zawdzięczać swojemu bramkarzowi Halikowi,który w drugiej połowie obronił dwa przedłużone rzuty karne.