7.kol:TWIERDZA VENUS PADŁA!

Nie ma już drużyny bez porażki w JALPH-DARBOR CUP, ostatni bastion Venus Nowice padł w meczu z Osiedlem i Przyjaciółmi przegrywając 3:6.Ebueee Ehee przegrywało już 0:2 z Darborem jednak ostatecznie wygrał 7:2.Perlaże RakSerwis długo się męczył ze Znajomymi Fryzjera by ostatecznie wyrwać przeciwnikowi 3pkt w ostatnich 50 sekundach.W klasyfikacji strzelców po kolejnych 4 trafieniach na dal prowadzi Wojtek Sowa(Osiedle)z dorobkiem 22 bramek i ma już 6 trafień przewagi nad drugim w tabeli Dariuszem Włodarczykiem(Venus).
7.kol.20.01.17
EBUEEE EHEE-DARBOR BOLESŁAWICE 7:2(2:2)
Ebueee:
3-Smaruj,2-M.Kurzeja,1-B.Jaśkowiak,K.Jędras,
Darbor:1-Rajter,Witek,

Początek meczu dla Darboru ,który już po 7 minutach prowadził niespodziewanie 2:0!Mistrzowie jednak przed przerwą zdołali wyrównać a po zmianie stron nie pozwolili sobie wbić ani jednej bramki.Darbor walczył jak mógł ale w drugiej części nie mógł sobie poradzić z dobrą obroną przeciwnika.

ZNAJOMI FRYZJERA-PERLAŻE RAKSERWIS 5:7(4:3)
Znajomi:
3-R.Kwiatkowski,1-S.Drozdek,B-Kwiatkowski,
Perlaże:2-Gałaka,Janiszewski,1-Chodurek,Kusio,1-B.Kwiatkowski(Znajomi)samob.

Blisko niespodzianki byli Znajomi Fryzjera,którzy grali bardzo ambitnie przez cały mecz i do 28 minuty niespodziewanie prowadzili.Perlaże RakSerwis wykorzystali w ostatnich 50 sekundach dwa błędy przeciwników i to drużyna z Bolesławic mogła się cieszyć z kolejnego zwycięstwa.

VENUS NOWICE-OSIEDLE I PRZYJACIELE 3:6(0:2)
Venus:
2-Włodarczyk,1-Piech,
Osiedle:4-Sowa,2-Skupniewicz,

Osiedle wzięło rewanż za poprzednią porażkę z Venusem,grając przez cały mecz z jednym rezerwowym zdołali od początku meczu zdominować Venus na parkiecie,który w tym meczu zawiódł.Bardzo dobra gra Borowego i Sowy,którzy napędzali tempo meczu dał piąte zwycięstwo drużyny z Ceglanej.