5.kolejka JALPH-zapraszamy

Kończy się 2016 rok i z nim dobiega końca pierwsza runda tegorocznej edycji Jalph,w najbliższy piątek tj.30 grudnia zostanie rozegrana 5 kolejka.Najciekawiej zapowiada się spotkanie lidera Venusa Nowice z Perlaże RakSerwis.Drużyna z Nowic jeszcze nie straciła punktów a Perlaże po dobrym początku ostatnio doznało dwóch porażek i muszą gonić czołówkę.Nie mniej ciekawie może być w spotkaniu Osiedla i Przyjaciele z Darborem Bolesławice, obie ekipy miały słaby początek i w tabeli zajmują miejsca poniżej oczekiwań.W trzeci meczu Zamykający tabelę Znajomi Fryzjera zmierzą się aktualnym Mistrzem Ebueee Ehee,Znajomi choć grają ambitnie nie mogą w dalszym ciągu zdobyć choćby punktu a Ebueee w ostatniej kolejce straciło pierwsze punkty i zapewne będzie chciało szybko odrobić straty.

5.kolejka JALPH 30.12.16(piątek)
ZNAJOMI FRYZJERA-EBUEEE EHEE(3:8 i 4:10)*