5.kol.Ciasno w czołówce

Lider Osiedle łatwo wygrywa z Darborem choć po 2 żółtych karkach boisko opuścił W.Sowa, UKS Jaworzyna dzielnie walczyło z Venusem Nowice ale ostatecznie przegrało.Znajomi Fryzjera wysoko przegrywa z Tabelugą dzięki tej wygranej ekipa z Pasiecznej awansowała na 2 miejsce a Ebueee Ehee nie dało szans B-Clasito.W klasifikacji strzelców dalej bez zmian prowadzi Wojtek Sowa z 24 trafieniami.

5.kolejka 29.grudnia 2017 wyniki:
17)UKS JAWORZYNA-VENUS NOWICE 4:7(4:3)
UKS:
2-A.Cichocki,1-P.Cichocki,Hałabura,
VENUS:4-A.Krzykalski,1-D.Hurman,Roman,Wirchniański
  Venus zlekceważył nieco rywala i pozwolił mu na prowadzenie gry w pierwszej połowie.UKS wytrzymał tylko pierwszą połę w drugiej Venus wziął się do robory odrobił straty i w 21' wychodzi na prowadzenie którego nie dał sobie wydrzeć w końcówce.

18)DARBOR BOLESŁAWICE-OSIEDLE I PRZYJACIELE 1:4(1:2)
DARBOR:
1-Janiszewski,
OSIEDLE:4-Sowa
kartki:2-żółte/czerwona:Sowa(Osiedle)
      Osiedle w 7' prowadziło już 2:0 co ustawiło mecz,Darbor zdobył bramkę w 14' i wydawało się ,że w drugiej połowie zdoła wyrównać ale gdy dwukrotnie grał w przewadze jednego zawodnika nie potrafił trafić do bramki Osiedla.W 25' po dwóch żółtych kartach boisko opuszcza W.Sowa ale i to nie przeszkodziło Osiedlu na odniesienie 5 zwycięstwa w lidze.

19)ZNAJOMI FRYZJERA-TABALUGA REACTIVATION 3:10(3:5)
ZNAJOMI:
2-Drozdek,1-Wudel,
TABALUGA:5-Sobczak,3-D.Więcław,1-Bałecki,Stolarz
   Rozpędzona Tabeluga gromi kolejnego rywala, w meczu ze Znajomymi Fryzjera dominowała przez cały mecz pozwalają rywalom strzelać bramki tylko w pierwszej połowie.Po zmianie stron skopiowali wyczyn z pierwszej osłony zdobywając kolejne 5 bramek i po 5 kolejkach są już na 2 miejscu w tabeli.

20)EBUEEE EHEE-B-CLASITO 7:4(4:1)
EBUEEE:
3-Szewczak,1-Gradowicz,Jędras K,Kurzeja,Smaruj,
B-Clasito:3-Krzeczowski,1-Skupniewicz,
    Również Ebueee nie zwalnia tempa,gdy po 9'było już 3:0 było już wiadomo kto zdobedzie 3 pkt,druga połowa bardziej wyrównana zaliczka z pierwszej połowy dało Ebueee trzecie zwycięstwo i zrównanie się z 3 w tabeli Darborem punktami.B-Clasito nie było dziś wstanie przeciwstawić się Ebueee i nadal pozostaje w drugiej czwórce tabeli

8. UKS JAWORZYNA(B) 1 18-59 0 1 3

Uwaga:Przy równej ilości punktów liczą się mecze między zespołami(przy 2 zespołach) stosując zasadę mecz u siebie i na wyjeździe a jeżeli z równą ilością punktową będzie 3 i więcej zespołów to zostanie zastosowana dodatkowa tabela między zainteresowanymi zespołami i wtedy liczą się najpierw punkty a później bramki w meczach między zainteresowanymi zespołami!!!!