4.kol.:Zebra sobie postrzelała
4.Zebra sobie postrzelała
   Tradycyjnie co kolejkę mamy zmianę lidera tym razem na szczyt tabeli awansował Mistrz FC Chaos po wygranej jedną bramką z Venusem Nowice.Na drugie miejsce wskoczyło Ebueee Ehee ,które w łatwy sposób wygrało z dotychczasowym liderem Darborem Bolesławice.W pozostałych meczach pierwsze zwycięstwa odniołsy LKS Piotrowice wygrywając wysoko z Jako Team Tatuśko i Tęcza Bolesławice ,która wygrała niespodziewanie z Absolwentem Pasieczna.Tabele zamyka Juke Fc z zerowym kontem punktowym ,które zostało rozgromione aż 23!!! przez Zebrę Team.W tej kolejce padło aż 48 bramek,najwięcej trafień-7 zaliczy Przemysław Kloc(Zebra Team)i tym samym wysunął się na prowadzenie w kwalifikacji strzelców z dorobkiem 11 bramek.Sędziowie pokazali 10 żółtych kartek.
   Niespodziewane łatwe zwycięstwo LKS Piotrowice z Jako Team Tatuśko,Piotrowiczanie od początku meczu dominowali na boisku.Honorową bramkę Jako zdobyło w 25' przy stanie 5:0 dla Piotrowic.Dobra gra w tym meczu z tria z Brazylii dały pierwszą wygraną drużyny z Piotrowic
      W meczu bez historii Zebra Team rozgromiła Juk FC 23:0!!!Juk w tym meczu nie zdołał skompletować składu co skrzętnie wykorzystał przeciwnik.Sam Przemek Kloc zdobył 7 bramek.
    Dużą niespodziankę sprawili zawodnicy Tęczy Bolesławice pokonując.Do przerwy to drużyna z Pasiecznej łatwo prowadziła 2:0 jednak po zmianie stron Tęcza zagrała ambitniej i w 19' doprowadziła do remisu 2:2.Absolwent szybko odpowiada i w tej samej minucie wychodzi na prowadzenie 3:2.Nie minęła minuta a znów mamy remis 3:3.Zwycięstwo dla Tęczy zapewnił Marcin Obrycki w 29 minucie.
    Mistrz FC Chaos nadal bez porażki w 4 kolejce pokonał Venusa Nowice.Pierwszą bramkę zdobywa Chaos w 9 (Cegielski) ale za chwilę Venus wyrównuje(R.Dawid). Jeszcze do przerwy Zyl strzela i 1 połowa kończy się prowadzeniem Mistrza 2:1.Po zmianie stron w 20'M.Turzyński podwyższa na 3:1.Jeszcze jeden zryw Nowiczan i w 22'A.Krzykalski zdobywa kontaktową bramkę i zrobiło się tylko 3:2.Wynik nie uległ już zmianie i Chaos inkasuje kolejne 3 pkt.
    Zaskakująco dość łatwe zwycięstwo Ebueee Ehee nad Darborem Bolesławice.Drużyna z ul. kościelnej od początku meczu ruszyli szturmem na przeciwnika i już w 4'K.Kuska zdobywając bramkę z karnego daje prowadzenie swojej drużynie.Darbor wyrównał w 13'po bramce J.Smutka.Po zmianie stron Ebueee jeszcze mocniej podkręca tempo i w 18 ponownie Kuska zdobywa bramkę dla Ebuee.Darbor nie może się obudzić po przerwie co wykorzystują przeciwnicy którzy strzelają kolejne 3 bramki a mecz kończy się wynikiem 5:1 dla Ebueee Ehee,które wystąpiło w nowych efektownych strojach.
Kary dyscyplinarne:Bartek Adamowicz 2 mecze pauzy(za czerwoną kartkę w meczu w 2 kolejce Juke FC-Venus(kara zaliczona) oraz Mariusz Charytanowicz 2 mecze pauzy(za czerwoną kartkę w meczu 3 kolejki LKS Piotrowice-Darbor Bolesławice)
16) LKS PIOTROWICE-JAKO TEAM TATUŚKO 6:1(3:0)
Piotrowice:2-Alison,Gustawo,1-A.Nabielec oraz 1 samob.Mojsa
Jako:1-Max Tatuśki-(k),
żółte kartki:A.Nabielec,Nobrega(Piotrowice)
17)JUK FC-ZEBRA TEAM 0:23(0:9)
Zebra:7-P.Kloc,6-Bałut,4-A.Dobrowolski,3-P.Dobrowolski,1-Możdżeń,B.Ptak,Wudel,
18)TĘCZA BOLESŁAWICE-ABSOLWENT PASIECZNA 4:3(0:2)
Tecza:1-Gałka,Hendzel,Małek,Obrycki,