4.kol.:Pierwsza porażka Mistrza Ebueee Ehee

Na czele tabeli nadal Venus Nowice, który pokonał Mistrza Ebueee Ehee tym samym mistrz doznał pierwszej porażki w tym sezonie.Rozpędza się Osiedle i Przyjaciele które wygrało drugi mecz z rzędu pokonując tym razem sobotniego zdobywcę pucharu Mikołajkowego Perlaże RakSerwis. W meczu drużyn z dołu tabeli pierwsze zwycięstwo zanotował Darbor Bolesławice.W klasyfikacji strzelców nadal prowadzi Wojciech Sowa z 15 trafieniami.

Perlaże RakSerwis poległo drugi raz z rzędu tym razem uległo coraz lepiej grającemu Osiedlu i Przyjaciołom.Pierwsza połowa bardzo zacięta w którym Perlaże goniło wynik,jak tylko doprowadzało do remisu to zaraz była szybka odpowiedź przeciwnika i strata kolejnej bramki.Od 19'Osiedle powoli zaczęło odjeżdżać przeciwnikowi na kilka bramek i pewnie wygrało 9:4.

W meczu o fotel lidera Venus Nowice choć przegrywał już 0:2(7') a później 1:3(10') zdołał doprowadzić do wyrównania do przerwy 3:3 a po przerwie przechylić szale zwycięstwa na swoją korzyść i pewnie pokonał broniące tytułu Ebueee Ehee 8:5.Venus mimo że dwa razy grał w osłabieniu po bezsensownych zagraniach Radka Piecha ręką nie dał sobie wydrzeć cennego zwycięstwa.

Pierwsze punkty w tym sezonie zdobył Darbor Bolesławice po wygranej z Znajomymi Fryzjera.Poczatek meczu dla Znajomych ,którzy po bramce Drozdka obejmują prowadzenie w 3'. Wyrównanie padło trzy minuty później Sobla a za chwilę Gawlak wyprowadza Darbor na prowadzenie ,którego nie oddał już do końca meczu i ostatecznie wygrywa 7:3.