3.kolejka Osiedle znów lepsze od Darboru

Dotychczasowy lider Darbor przegrywa z broniącym tytułu Mistrza Osiedlem i spada na 4 miejsce w tabeli, wykorzystuje to Ebueee ,które bez problemu wygrywa z Gimnazjum.Kolejne zwycięstwo zalicza Perlaże wygrywając z Venusem strzelając bramkę w ostatniej minucie meczu.Najwięcej bramek w tej kolejce zdobył Bartek Bucki-4 i dzięki tym trafieniom wysunął się na prowadzenie w klasyfikacji strzelców.W tej kolejce padło 33 bramki
3.kolejka wyniki
7)PERLAŻE -VENUS NOWICE 6:5(3:2)
Perlaże:
4-Bucki, 1-Gałka, 2-Kusio
Venus:2-D.Pieniążek, 1-M.Charytanowicz, Wirchniański, Zdanowicz,
Początek spotkania należał do Perlaże i w 12 prowadziło 2:0 jednak Venus szybko odrabia straty by 23' po strzale Marcina Zdanowicza wyjść na prowadzenie 4:3 .Końcówka znów należy do drużyny z Bolesławic która po strzale w 30' Bartka Buckiego wygrywa 6:5

8)OSIEDLE I PRZYJACIELE -DARBOR BOLESŁAWICE 6:4(5:3)
Osiedle:
3-Sz.Borowy, 2-Luber, 1-Borodziuk-samob.
Darbor:3-P.Kloc, 1-Krzykalski
Szybka zdobyta bramka przez Rafała Lubra w 1' ustawiła mecz co prawda Darbor wyrównał w 7' po strzale Przemysława Kloca ale Osiedle szybko odpowiada i odskakuje na 3 bramki w 12'.Darbor stara się odrobić straty ale nie może trafić do bramki ,dwukrotnie Jacek Koblowski trafia w słupek.Druga połowa wyrównana obie drużyny strzeliły po 1 bramce i kolejne punkty idą na konto Mistrza.

9)GIMNAZJUM JUNIOR - EBUEEE EHEE 4:8(1:6)
Gimnazjum:
2-Stolarz, 1-Hałabura, Więcław
Ebueee:3-M.Gradowicz, 2-K.Jędras, Smaruj, 1-Leletko
Ebueee szybko rozprawiło się z Gimnazjum, już do przerwy prowadziło 6:1.Gimnazjum strzeliło bramkę dopiero w 14'gdy było już 0:5.Po zmianie stron Gimnazjum nieco śmielej zaatakowało czego efektem by strzelone 3 bramki ale to było za mało na Ebueee które pewnie wygrywa 8:4.