3.kol:Osiedle i Darbor uciekają rywalom

Osiedle i Przyjaciele wysoko ogrywa Jaworzyński UKS a Darbor Bolesławice gładko ogrywa B-Clasito i obie te drużyny przewodzą w stawce bez straty punktów.Pierwsze zwycięstwo i to okazałe odniosło Ebueee Ehee nad Znajomymi Fryzjera a w meczu kolejki Venus Nowice nie sprostał beniaminkowi Tabeluga Reactivation z Pasiecznej i mecz zakończył się remisem 4:4 tracąc bramkę w ostatniej sekundzie.Swoją przewagę nad rywalami powiększył Wojtek Sowa,który trafił w tej kolejce 7 razy do bramki rywala i z 16 bramkami prowadzi w klasyfikacji strzelców.

UKS znów zaczyna od strzelonej bramki już w 1'ale później oddaje pole gry przeciwnikowi i daje się zepchnąć do obrony co doprowadza do utraty goli.Już w 3'pada wyrównanie i z minuty na minutę wzrasta przewaga bramkowa Mistrza,który do przerwy prowadzi 10:2.Po przerwie Osiedle i Przyjaciele nieco odpuściło a i tak walcząca drużyna UKS i nie zdołała zmniejszyć rozmiarów porażki.

Mecz kolejki nie zawiódł kibiców było to szybkie i zacięte spotkanie w pierwszej połowie Tabaluga dwukrotnie prowadziła(1' i 12') i Venus doprowadzał do remisu(3' i 14'). Po zmianie stron w 20'Tabaluga znów wychodzi na prowadzenie po strzale D.Więcława  ale w tej samej minucie znów mamy remis po bramce M.Charytanowicza.Na minutę przed końcę Venus wychodzi na prowadzenie po golu ponownie Wirchniańskiego ale drużyna z Pasiecznej nie odpuszcza i równo z końcową syreną po trafieniu Peja ustala wynik końcowy na 4:4.

Darbor szybko wyrobił sobie wysoką przwagę bo już do przerwy prowadził 5:0.Po zmianie stron B-Clasito budzi się i zdobywa dwie bramki, jednak Darbor nie odpuszcza i z minuty na minutę powiększa swoją przewagę bramkową.

Dopiero w trzecim meczu Ebueee Ehee wreszcie zdobywa komplet punktów,dobra gra od początku spotkania pozwoliła na odjechanie na kilka bramek Ebueee od Znajomych Fryzjera.Zarówno w pierwszej jak i drugiej połowie nie dawni mistrzowie zdobyli po 6 bramek tracąc zaledwie po 1.

3.kolejka15.grudnia 2017 wyniki:
9)UKS JAWORZYNA-OSIEDLE I PRZYJACIELE 4:15(2:10)

UKS:2-A.Cichocki, 1-Hałabura,
OSIEDLE:7-Sowa,5-A.Zadziorski,2-Borowy,1-J.Zadziorski,

10)VENUS NOWICE-TABALUGA REACTIVATION 4:4(2:2)
VENUS:
2-M.Charytanowicz,2-Wirchniański,
TABALUGA:2-D.Więcław,1-Bałecki,Peja

11)DARBOR BOLESŁAWICE-B-CLASITO 9:3(5:0)
DARBOR:
3-Kusio,2-Janiszewski,Rajter,1-Gałka,W.Kedzior,
B-CLASITO:2-Łucyk,1-Krzeczowski,