3.kol:Ebueee Ehee znów lepsze od Pelaże RakSerwis

Venus szybko obiął prowadzenie bo już w 3'było już 1:0(Krzykalski) i przeważał na boisku czego konsekwencją była druga strzelona bramka w 10'(Włodarczyk) taki wynik był do przerwy.Po zmianie stron Darbor szybko chce odrobić straty ale nadział się na kontrę Venusa i w 18' było już 3:0(R.Piech) nie załamało to drużyny z Bolesławic ,która po strzałach  Żmijewskiego(17') i Koblowskiego zmniejszyła na 2:3.Wydawało się że zaraz będzie remis ale końcówka należała do Venusa który zdobył dwie bramki(Siostrzonek i R.Charytanowicz) i lider nadal jest nie pokonany.

Znajomi Fryzjera do meczu z Osiedlem i Przyjaciółmi przystąpili bardzo osłabieni grała prawie piątka zawodników uczących się w gimnazjum ale pokazali że nie boją się bardziej ogranego przeciwnika z kilkoma zawodnikami występującymi w IV lidze.Do przerwy gdy mieli jeszcze siły to dali sobie wbić tylko 5 bramek.Po przerwie Osiedle jeszcze mocniej przycisnęło i zdobyło 11 bramek.Super skutecznością popisał się Wojtek Sowa ,który zapakował przeciwnikom aż 11 bramek.

Mecz na szczycie dostarczył zebranym kibicom dużo emocji był to zacięty pojedynek pierwsza bramka padła dopiero w 11'po strzale M.Kurzeji(Ebueee)i  wynikiem 1:0 kończy się pierwsza połowa.Po zmianie stron Ebueee szybko strzela kolejne bramki  w 18' na listę strzelców wpisują się M.Kurzeja i K.Jędras.Niemoc Perlaże trwała do 22' kiedy to kontaktowego gola zdobył Gałka ale szybka odpowiedź Ebueee i minutę później bramkę zdobywa M.Kurzeja a za chwilę bramki dołożył K.Jędras(26 i 29')i Smaruj i było po meczy.Na koniec rozmiar porażki zmniejszył W.Kędzior strzałem z dalszej odległości.Nie udał się więc rewanż Perlaże RakSerwis za ostatni finał rozgrywek, Ebueee Ehee zagrało modrzej i potwierdzilo aspiracje do obrony tytułu mistrza ligi.
3.kolejka JALPH-DARBOR CUP 16.12
7.VENUS NOWICE-DARBOR BOLESŁAWICE 5:2(2:0)
Venus:
1-R.Charytanowicz,Krzykalski,R.Piech,Siostrzonek,
Darbor:1-Koblowski,Żmijewski,

8.ZNAJOMI FRYZJERA-OSIEDLE I PRZYJACIELE 0:16(0:5)
Osiedle:
11-Sowa,2-M.Grajaszek,1-S.Borowy,D.Tymcik i 1 samob.M.Kurzeja

9.EBUEEE EHEE-PERLAŻE RAKSERWIS 7:2(1:0)
Ebueee:
3-K.Jędras,M.Kurzeja,1-Smaruj,