2.runda play-off:Venus z Osiedlem zagrają o Mistrza!

2.runda play-off:Venus z Osiedlem  zagrają o Mistrza!

Ebueee Ehee nie obroni tytułu mistrzowskiego po bardzo zaciętym meczu przegrało w półfinale z Osiedlem i Przyjaciółmi 7:8(2:4) i zagra o 3 miejsce z Znajomymi Fryzjera.Początkowo przeważało Osiedle które odzskoczyło na kilka bramek i prowadziło do ostatniej 30 minuty wtedy to Ebuee doprowadza do wyrównania 7:7 ale nie utrzymało tego remisu bowiem 7sek przed końcem regulaminowego czasu Bartek Adamowicz zdobywa zwycięską bramkę dla Osiedla.W drugiej parze Znajomi Fryzjera długo stawiali opór Venusowi Nowice jednak ostatecznie przegrali 4:6.W pierwszym meczu o miejsca 5-6 spotkały się dwie drużyny z Bolesławic w którym Darbor pokonał Perlaże RakSerwi 4:3.Za tydzień finał rozgrywek o miejsca 5-6 godz.17:00 Darbor-Perlaże RakSerwis,o 3-4 miejsce godz.17 40:Ebueee-Znajomi,finał godz.18:40 Venus-Osiedle.

2.runda play-off 24.02.2017
1.mecz o miejsca 5-6
PERLAŻE RAKSERWIS(4)-DARBOR BOLESŁAWICE(5) 3:4((1:1)
Perlaże:
2-Janiszewski,1-Bucki,
Darbor:2-Kantyluk,Sobel,
    Bardzo wyrównany pojedynek choć to był mecz tylko o miejsca 5-6 to nikt nogi nie odstawiał i obie drużyny walczyły o zwycięstwo.26' była decydująca dla losów spotkania ponieważ Perlażę grało w osłabieniu (żółta kartka Janiszewski)to wykorzystał Darbor,który strzelił 3 bramki i to pozwoliło mu odnieś zwycięstwo.

półfinały:
VENUS NOWICE(1)-ZNAJOMI FRYZJERA(6) 6:4(4:3)
Venus:
2-Krzykalski,1-M.Charytanowicz,Wirchniański,Włodarczyk,Zdanowicz,
Znajomi:2-Kluska,1-B.Kwiatkowski,Putaj,
   Znajomi Fryzjera zapowiadali walkę o finał i tak też się stało w sumie stawiali opór faworytom z Nowic do 22' kiedy ostatni raz doprowadzili do remisu 4:4.Venus w końcówce przechyla szalę zwycięstwa na swoją korzyść strzelając 2 bramki nie tracąc żadnej.

OSIEDLE I PRZYJACIELE(2)-EBUEEE EHEE 8:7(4:2)
Osiedle:
4-D.Tymcik,2-Sz.Borowy,1-Adamowicz,Sowa,
Ebueee:4-Krawczyk,1-M.Kurzeja,P.Pierkowski,Smaruj
   Osiedle po 3' minutach prowadziło już 2:0 i wydawało się łatwo dowiezie zwycięstwo do końca ale mecz się dopiero rozkręcał.W 13 i 14'padły po dwie bramki dla obu drużyn i Osiedle schodzi na przerwę z prowadzeniem 4:2.W drugiej połowie mecz się bardziej wyrównuje i robi się nerwowo.Ciągle prowadzi ekipa z Ceglanej aż wreszcie na początku ostatniej 30'Ebueee doprowadza po strzale M.Kurzeji do wyrównania 7:7 i wydawało się że będą rzuty karne.Jednak Osiedle się nie załamało i 7 sekund przed końcem regulaminowego czasu przeprowadzają akcję po której Bartek Adamowicz zdobywa zwycięskiego gola co dało awans do finału tegorocznych rozgrywek.