13.kol.Venus nie powalczy o Mistrza

Venus Nowice nie powalczy o mistrzostwo bo choć wygrał z Darborem nie awansował do czołowej czwórki. Nowiczanie liczyli na porażkę Osiedla i Przyjaciół z Znajomymi Fryzjera do którego Venus tracił 5 pkt która to porażka dawała jeszcze szanse, stało się jednak inaczej Osiedle wygrało i awansowało do półfinałów.Lider tabeli Ebueee Ehee remisuje z  Tabalugą Reactivation tracąc dwie bramki w końcówce meczu a UKS Jaworzyna został rozgromiony przez B-Clasito dla którego 13 bramek zdobył Szymon Skupniewicz i dzięki temu zbliżył się do swojego imiennika Szymona Borowego prowadzącego w klasyfikacji strzelców na jedną bramkę.Przypominamy ,że rywalizacja o Króla Strzelców trwa do 14 kolejki.

XIII kolejka 21.02.2018,ŚRODA
49)UKS JAWORZYNA-B-CLASITO 5:19(1:7)
UKS:
4-P.Cichocki,1-A.Cichocki,
B-CLASITO:13-Skupniewicz,4-Subczyński,2-Łucyk,

Obie drużyny zagrały w czteroosobowym składzie, Szymon Skupniewicz nie dał szans rywalom i sam trafił do bramki UKS 13 krotnie i będzie walczył do końca o koronę Króla Strzelców

50)EBUEEE EHEE-TABALUGA REACTIVATION 6:6(2:2)
EBUEEE:
2-Kurzeja,1-Gradowicz,K.Jędras,T.Krawczyk,Smaruj,
TABALUGA:2-Makowski,Stolarz,1-Bałecki,Gacek,

Bardzo zacięte widowisko,Ebuuee dwukrotnie przegrywało a w 20' nawet dwoma bramkami lecz w przeciągu 4 minut  czterokrotnie trafiają do bramki rywali między 22 a 26' i lider wyszedł na prowadzenie 6:4.Końcówka należy jednak do Tabalugii ,która na minutę przed końcem doprowadza do remisu i mecz kończy się remisem 6:6.

51)ZNAJOMI FRYZJERA-OSIEDLE I PRZYJACIELE 7:10(2:5)
ZNAJOMI:
3-Kulpiński,Wudel,1-Dukat,
OSIEDLE:6-Sowa,2-Durma,1-Jędras,Kluska,

Osiedle mając nóż na gardle musiało przynajmniej jeden punkt w tym meczu, jednak chciało się zrewanżować za odebranie punktów za zwycięstwo w pierwszym meczu ze Znajomymi .Wstawiła się prawie cała drużyna i od początku ruszyła do ataku.W pierwszej fazie meczu Znajomi trzymali jeszcze wynik na styku ale później Osiedle odjechało na kilka bramek i zasłużenie wygrało.

52)DARBOR BOLESŁAWICE-VENUS NOWICE 4:5(2:2)
DARBOR:
3-Kusio,1-Rajter,
VENUS:3-Hurman,1-Maciałek,Włodarczyk,

Venus wiedząc już że nie awansuje do półfinału nie zamierzał oddać meczu rywalom za miedzy i po 10'prowadził 2:0 jednak w 11' Darbor zdobywa dwie bramki i do przerwy jest remis .Po zmianie stron w 24' znów Venus wychodzi na prowadzenie dwoma bramkami i ponownie nie utrzymał takiego prowadzenia.Darbor znów zaatakował i w 27'jest ponownie remis.Jednak w ostatniej minucie Venus dobija rywala zdobywając piątą bramkę i może się cieszyć z udanego rewanżu nad Darborem.