11.kolejka:Czołówka ucieka rywalom

Na trzy kolejki przed zakończeniem sezonu czołowa czwórka ma 5 pkt przewagi nad pozostałymi zespołami i wydaje się że taki podział na dwie czwórki jaki się wytworzył już się nie zmieni.B-Clasito mogło się zbliżyć do czołówki na dwa punkty ale niespodziewanie przegrało z Znajomymi Fryzjera.Lider Ebueee kontynuuje dobrą passe i tym razem rozgromiło Jaworzyński UKS.Drugie w tabeli Osiedle i Przyjaciel uratowało remis w ostatnich sekundach w meczu z Venusem Nowice.A Darbor Bolesławice zrewanżował się Tabeludze Reaktivation za porażkę w 1 rundzie.Szymon Borowy zdobywając kolejne dwa gole powiększył swoją przewagę nad rywalami w drodze do tytułu Króla Strzelców.

XI kolejka 7.02.2018,piątek
41)UKS JAWORZYNA-EBUEEE EHEE 3:16(2:8)
UKS:
1-A.Cichocki,P.Cichocki,Hajduk,
EBUEEE:6-Szewczak,5-Smaruj,3-Kurzeja,1-Gradowicz,Pierkowski,
   Lider nie zlekceważył przeciwnika i od początku zaatakował rywali.Kanonada strzelecka rozpoczęła się już w 2 minucie i z upływem czasu powiększała się na korzyść Ebueee,UKS odpowiedział tylko zaledwie trzema trafieniami.

42)ZNAJOMI FRYZJERA-B-CLASITO 6:5(4:4)
ZNAJOMI:3-Drozdek,2-Dukat,1-R.Kwiatkowski,
B-CLASITO:3-Skupniewicz,1-Adamowicz,Subczyński,
    B-Clasito nie wykorzystało szansy na zbliżenie się do czołowej czwórki,tylko zwycięstwo dawało jeszcze szanse na włączenie się do walki o górną czwórkę.Ambitni Znajomi Fryzjera walczyli na całym boisku do ostatniej minuty meczu i dzięki temu odnieśli kolejne zwycięstwo.

43)DARBOR BOLESŁAWICE-TABALUGA REACTIVATION 5:4(1:2)
DARBOR:
2-Koblowski,1-Gałak,Janiszewski,Kusio,
TABALUGA:3-Stolarz,1-Kuczma,
żółta kartka:Kuczma(Tabaluga)
   Bardzo wyrównane i zacięte widowisko,Darbor zdobył bramkę już w 1'ale później dał sobie wbić dwa gole przez Tabalugę.Po zmianie stron Darbor odrabia straty i odskakuje w 21'na dwu bramkowe prowadzenie.Tabaluga jednak się nie poddaje i w 27'doprawadza do remisu 4:4,jednak półtora minuty później daje sobie wbić bramkę i Darbor rewanżuje się za porażkę z 4.kolejki.

44)VENUS NOWICE-OSIEDLE I PRZYJACIELE 4:4(3:2)
VENUS:
3-Hurman,1-Wirchniański,
OSIEDLE:2-Borowy,A.Zadziorski,
  Obie drużyny przystąpiły do meczu bardzo osłabione a mimo to stworzyły niezłe widowisko.Osiedle obięło jako pierwsze prowadzenie już w 1'ale za chwilę Venus zaatkował z impasem i w 7'prowadził 3:1.Jeszcze przed przerwą Osiedle dochodzi na 2:3.Na początku drugiej połowy Venus ucieka na dwie bramki i wydawało się że odniesie zwycięstwo ale Osiedle się nie poddało i zdobyło dwie bramki najpierw w 19' a później w ostatnich sekundach meczu.