10.kol:Niespodziewana porazka Darboru z B-Clasito

Im bliżej końca rozgrywek to robi się ciekawie,w grze o czołową czwórkę pozostało już pięć drużyn.Z tej rywalizacji odpadł praktycznie Venus Nowice,który przegrywa z Tabalugą Reactivation i aby awansować do czwórki musiałby wszystko wygrać i liczyć na potknięcie rywali.Lider tabeli Ebueee Ehee męczył się z Znajomymi Fryzjera ale ostatecznie wygrał.Vice lider Osiedle i Przyjaciele rozgromił UKS Jaworzyna a Szymon Borowy zdobył 13 bramek i wskoczył na prowadzenie w kwalifikacji strzelców.Sytuacje skompilował sobie Darbor, który przegrał nieoczekiwanie z B-Clasito nad którym ma tylko 3pkt przewagi ale w meczach bezpośrednich ma lepszy bilans bramkowy +2 i wydaje się że między tymi zespołami będzie walka o ostatnie miejsce w czołowej czwórce która zagra o mistrza.
X kolejka 2.02.2018 wyniki:
37)OSIEDLE I PRZYJACIELE-UKS JAWORZYNA 16:2(9:0)

OSIEDLE:13-Borowy,1-Durma,M.Jędras,J.Zadziorski,
UKS:Cichocki P.,Wielg,
 Osiedle i Przyjaciele nie dali najmniejszych szans UKS-owi,sam Szymon Borowy rozłożył przeciwnika na łopatki strzelają aż 13 bramek.Mecz rozstrzygnął się już do przerwy gdyż Osiedle schodziło na przerwę z dziewięcio bramkową zaliczką.

38)TABALUGA REACTIVATION-VENUS NOWICE 6:2(4:1)
TABALUGA:
2-Kuczma,Stolarz,1-Gacek,Makowski,
VENUS:1-Charytanowicz M.,Krzykalski A.,
żółta kartka:Włodarczyk(Venus)
   Szybko zdobyte dwie bramki przez Tabelugę w pięciu pierwszych minutach ustawiło mecz,Venus nie był wstanie przeciwstawić się dobrze grającej Tabaludze która już do przerwy prowadziła 4:1.Po zmianie stron mecz się nieco wyrównał ale dalej przeważała drużyna z Pasiecznej,która dowiozła zdecydowane zwycięstwo do końca.

39)B-CLASITO-DARBOR BOLESŁAWICE 7:3(4:0)
B-CLASITO:
4-Adamowicz,3-Skupniewicz,
DARBOR:2-Kusio,1-Gałka,
żółta kartka:Łucyk(B-Clasito)
    Nie spodziewanie B-Clasito łatwo rozprawiło się z Darborem już do przerwy wygrywało 4:0.Po zmianie stron Darbor się obudził i w 24' przegrywał 3:4 jednak zamiast dobić przeciwnika znów popełnia błędy w obronie i daje sobie strzelić kolejne trzy bramki.Jednak na odrobienie strat nie starczyło Darborowi czasu ani umiejętności i pozwolił B-Clasito na zbliżenie się na 3 pkt w tabeli.

40)EBUEEE EHEE-ZNAJOMI FRYZJERA 6:2(1:1)
EBUEEE:
2-M.Krawczyk,1-Gradowicz,T.Krawczyk,Pierkowski,Smaruj,
ZNAJOMI:
1-Kulpiński,Wudel,
żółte kartki:Kurzeja(Ebueee),Drozdek(Znajomi)
     Długo nie mogło sobie poradzić Ebueee ze Znajomymi i na dodatek od 7 minuty przegrywało 0:1,przełamało się dopiero cztery minuty później kiedy doprowadziło do wyrównania i na przerwę drużyny schodziły z niespodziewanym remisem.Po zmianie stron Ebueee wzięło się do roboty i wreszcie w 18'wyszło na prowadzenie i z upływem czasu powiększało swoją przewagę bramkową.Znajomi odpowiedzieli tylko jedną bramka strzeloną w ostatniej minucie meczu i liderem dalej zostaje Ebueee.

UWAGA: KOLEJNA XI KOLEJKA ZOSTANIE ROZEGRANA JUŻ W NAJBLIŻSZĄ ŚRODĘ 7.02!!!