1.kol.Chaos Witków pierwszym liderem

Chaos Witków po zdobyciu Pucharu Mikołajkowego nie zwalnia tempa,we wczorajszym meczu w ramach 1,kolejki JALPH pokonał Tęcze Bolesławice 9:1 i wskoczył na fotel lidera!Dobrze rozgrywki rozpoczęły B-Clasito,Darbor,Tabaluga i Ebueee.Pierwszym liderem w klasyfikacji strzelców został Bartosz Adamowicz(B-Clasito),który trafił do bramki 5-cio krotnie.W pierwszej kolejce nie zabrakło dramaturgi w 3 meczach o zwycięstwo walczono do ostatniej minuty.W tej kolejce padło 47 bramek.Pierwszą bramkę w tym sezonie JALPH zdobył w 5 minucie spotkania LKS Piotrowice-B-Clasito Bartek Adamowicz

Następna kolejka już 4 stycznia 2019r.

1)LKS PIOTROWICE-B-CLASITO 2:8(0:5)
LKS:1-J.Chromy,D.Krzystek
B-Clasito:5-B.Adamowicz,1-M.Łucyk,M.Ptak,B.Tymcik
    B-Clasito od początku przeważało i już do przerwy prowadziło 5:0,po zmianie stron nieco odpuściło i dało sobie wbić 2 bramki strzelając przy tym 3.

2)ZEBRA TEAM-DARBOR BOLESŁAWICE 4:7(2:3)
ZEBRA:3-M.Bałut,1-P.Kloc
DARBOR:3-D.Piła,2-J.Filipcza,1-J.Koblowski,F.Rajter
   Początek meczu należał do Zebry,która w 13'prowadziła 2:0 jednak Darbor w 2 ostatnich minutach pierwszej połowy wychodzi na prowadzenie 3:2.Po zmianie stron w 19 minucie mamy remis 3:3 a w 24' 4:4.Jednak końców meczu znów należy do Darboru ,który wygrywa 7:4.

3)TABALUGA REACTIVATION-ZNAJOMI FRYZJERA 6:4(1:2)
TABALUGA:3-M.Stolarz,2-D.Białecki,1-M.Pospiszyl,
ZNAJOMI:2-Sz.Borowy,1-A.Torete,K.Wudel
  Tabaluga już w 1 minucie zdobyła bramkę(M.Pospiszyl)i oddała inicjatywę Znajomym,którzy w 21'prowadzili już 3:1.W 27'mamy remis 3:3 a w 29'4:4.Drużyna z Pasiecznej walczyła do końca i w ostatniej minucie meczu zdołała strzelić 2 bramki i wygrała 6:4.

4)VENUS NOWICE-EBUEEE EHEE 2:4(1:0)
VENUS:2-A.Krzykalski,
EBUEEE:2-T.Szewczak,1-K.Jędras,D.Kusio
żółta kartka:D.Roman(Venus)
   Venus do 24' prowadził 2:0 i wydawało się że obrońca tytułu Mistrzowskiego zacznie rozgrywki od porażki,jednak końcówka na leży do Ebueee.W 25'mamy remis 2:2 i bramki zdobyte w 29 i 30' dały pierwsze punkty drużynie z ul.Kościelnej.

5)CHAOS WITKÓW-TĘCZA BOLESŁAWICE 9:1(4:0)
CHAOS:
3-Ł.Cegielski,2-Sz.Kloc,1-Z.Maziarz,J.Smutek,R.Podfigórny,R.Tragarz,
TĘCZA:D.Gwardiak,
   Chaos od początku meczu panował na parkiecie i co chwila gościł pod bramką Tęczy z minuty na minutę powiększał swoją przewagę.Dobra skuteczność w tym meczu drużyny z Witkowa i zgrana obrona dała lidera tabeli.Tęcza zdobyła bramkę w 30 minucie.